PRIDAŤ INZERÁT

Preklady a opravy textov v anglickom jazyku

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 24.1.2020
Timotej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka administrativnej prace

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. NÁPLŇ PRÁCE: SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV.ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Športové hodinky QUEEN-US 0218, bledo modré

Moderný športový LED náramok. Jednoduché upevnenie na ruku. Pri pohybe nezavadzia. Vhodný na každodenné použitie. Určené nielen na šport, ale i bežné nosenie. Základné info: Silikónové športové digitálne hodinky Vhodné pre ženy, mužov či študentov typ: digitálne Materiál displeja: tvrdený plast Remienok: silikón Priemer displeja: 4 x 2 cm Hrúbka remienka: 1,8 cm Dĺžka remienka: 24 cm Vodotesné: nie Farba: možnosť dodania aj v množstve iných farieb podľa vyobrazenia. K cene sa pripočítava cena dobierky.


Ak stojíte o peniaz naviac

Ak chcete len prilepšenie do svojho domáceho rozpočtu, potom máme pre vás činnosť, ktorá vám toto zabezpečí, nemusíte nikam jazdiť, všetka práca sa dodáva aj odoberá poštou, stáča len aby ste si dobre prácu zorganizovali potom už je skladáte a skladáte a skladáte ... letáčiky. Brigádu je možné vykonávať VPP, Plat je vyplácaný medzi 30 - 1 dňom v mesiaci.


Akadémia Policajného zboru v BA - prijímacie testy

Kvalitné a užitočné materiály posielam klientom vo formáte PDF elektronicky alebo aj papierovou formou. Materiály zahŕňajú testy z týchto okruhov: Informatika, Informatika test, Svetové a národné dejiny , Základy ekonómie , Základy filozofie , Základy práva , Základy psychológie , Všeobecný prehľad úplného stredného vzdelania . V prípade seriózneho záujmu pošlem časť materiálu na ukážku. Predám elektronicky alebo osobne (Trenčín, Dubnica, Banská Bystrica, Púchov). Materiál môžte mať už dnes, viac info mailom. Na foto ukážka z testu Základy práva a informatika.