PRIDAŤ INZERÁT

Alice

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám 3-izbový byt

Veľký 3-izbový byt na predaj z lodžiou . Nachádza sa na 2 poschodí v tichej oblasti blízkosti centra mesta. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Má bezpečnostne dvere ,plastové okná , v kuchyni a v chodbe je plávajúca podlaha ,vymenená kuchynská linka . Bytové jadro je v pôvodnom zachovalom stave . V pred chodbe je priestranný šatník .Bytovka je po kompletnej rekonštrukcii . Bližšie informácie na tel.čísle 0918 728 526.


Práca na doma v administratíve

Brigáda alebo full time job v administratíve pre Zdravy-domov.sk. (dezinfekcia nehnuteľností) Zárobok je úkolový: 5 – 20€ za úkol, dá sa zarobiť 50 – 300€/mes. Náplň práce: marketing, práca na Facebooku, plnenie úloh, aktívne hľadanie zákazníkov, vybavovanie emailov, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Prácou pomáhate ľuďom s problémami. Žiadny poplatok ani vstupné náklady. Flexibilný pracovný čas, vek min 18r, môžete pracovať popri práci alebo na materskej, vhodné aj pre študentov, čí dôchodcov. Západné a stredné Slovensko. Prosím kontaktovať len info&zdravy-domov.sk alebo zdravy-domov.sk.


Mix oblečenia Takko Fashion

Predám mix oblečenia(prevažne dámskeho) značky Takko Fashion. Balenie 100ks,500ks a 1.000ks Cena za ks 3,10 eur Kontakt: 0948 275 752


Priamy predaj zájazdov

Ponúkame Vám možnosť privyrobiť si priamym predajom zájazdov. Táto práca je vhodná pre pracujúcich, dôchodcov, študentov, ženy na materskej dovolenke i nezamestnaných, nakoľko množstvo denného predaja, ako aj čas si stanovíte sami. Ponuka práce nie je viazaná prvotnými, ako ani následnými investíciami. Cena je úmerná len výsledku práce a je na Vašej šikovnosti. Lokalita: Celé Slovensko Inštruktáž: CK Avema - Kukučínová 32, Bratislava. (Na dohode) Nutná komunikácia a dohodnutie termínu predom.