PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkame rýchle vybavenie nebankové pôžičky

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma cez počítač a internet - od 16 rokov

Jednoduchá práca na doma na počítači resp. mobile a internete - od 16 rokov. Zaregistrujte sa zdarma na tejto nižšie uvedenej stránke (za registráciu máte hneď 2 €) a môžete vyhľadávať nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...), za každého máte spolu 4,20 eur. Naviac ešte môžete získať 80 eur v práve prebiehajúcej súťaži (súťaž prebieha do 30.09.2018). Je to od 16 rokov. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Registrácia trvá cca 15 sekúnd. Zaregistrujte sa a zarábajte... Registračný link - tu: refundo.sk/?ref=62450


Predám pelety ENplus A1

Predám pelety najvyššej kvality od slovenského výrobcu, spĺňajú kval. parametre normy EN plus trieda A1. Vysoká výhrevnosť, min.obsah popola (do 0,5%). Vyrobené sú z čistých, smrekových pilín. Balenie: 15kg vrecia Cena: 195€/t Doprava: do 1,2t - 0,30€/km nad 1,2t - dohodou. V ponuke ak pelety triedy A2 (buková a dubová pilina). Cena: 165€/t.


Práca z domu

Praca na doma, vhodna aj pre MD A študentov. Predaj certifikovanej kozmetiky a vyzivovych doplnkov. Zaučím. bez poplatkov. Viac info o bonusoch mailom. Tesim sa na spolupracu.


Chceš zarábať s nami ? Nestíhame.

Máte dlhy, nestačíte ich splácať, listy od veriteľov sa množia, požadujú splatiť jednorázovo celý dlh, alebo hrozí exekúcia, tak je najvyšší čas to zastaviť. Máme pre Vás riešenie, vieme ako na to-dajte na nás! Riešime všetky banky a nebankovky. Pomôžeme ihned po stretnutí.