PRIDAŤ INZERÁT

Učitelka Stanislava

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Pondelok, 22.7.2019
Magdaléna

Vyberáme z vašich inzerátov:


NA PREDAJ STARŠÍ RODINNÝ DOM, KURAĽANY

Ponúkam na predaj starší rodinný dom v obci Kuraľany, okres Levice. Dom je vhodné využívať na bývanie, alebo ako chalupu, vidiecky domček. Je postavený z nepálenej tehly. Strecha: sedlová, škridla. K domu vedie dobrá prístupová cesta. Dom je v pôvodnom stave, vo vnútri sú drevené podlahy. Spôsob kúrenia: pevné palivo. Okná: drevené. K domu prislúcha veľký pozemok o rozlohe 5873 m2. Na pozemku je studňa, v dome je zavedená elektrika. V obci je slušná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu škôlka, škola, pošta. ID 482


Práca na doma cez počítač a internet

Práca, ktorú Vám ponúkam, je nenáročná a vhodná pre každého. REFUNDO je niečo ako LYONESS, registrujte sa a registrujte si ľudí - nič to nestojí a môžete na tom len zarobiť. REFUNDO - za odporúčanie ďalšieho člena/zákazníka máte spolu 4,20 EUR. Žiadne vstupné poplatky, registrácia je ZADARMO. Nie je nič jednoduchšie. Zároveň ak by ste chceli, tak môžete (nie je podmienka, len ak chcete) kedykoľvek aj nakupovať rôzny nový tovar, služby, dovolenky... za veľmi výhodné ceny a zľavy (+ cashback - vrátenie peňazí z nákupov). Budete veľmi spokojní... Registračný link - tu sa zaregistrujte a zarábajte: refundo.sk/?ref=62450 (aby odkaz fungoval vložte ho do internetového prehliadača + enter)


4/4 staré husle

Predám 4/4 staré husle. Nijako vážne poškodenia. Ručná práca, žiadna fabrika. Pekný zvuk. Vek vyše 100 rokov. (vid. hlavička). Husle sú ustrojené, majú dolaďovače, struny... na otázky rád odpoviem.


Darčeky na Vianoce od KORAI šperky

Ak ešte ani Vy nemáte kúpené darčeky na Vianoce, navštívte náš internetový obchod so šperkami KORAI a vyberte si z pohodlia domova. Či už uprednostňujú Vaši blízky zlaté šperky (zlaté retiazky, zlaté náušnice, zlaté náramky, zlaté prstene, zlaté prívesky, zlaté spony a brošne) alebo strieborné šperky (strieborné prstene, strieborné náušnice, strieborné prívesky, strieborné retiazky, strieborné náramky) z našej ponuky si zaručene vyberiete. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete. Internetové zlatníctvo KORAI.