PRIDAŤ INZERÁT

500 Kčs, 1988, Matica slovenská

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 19.11.2019
Alžbeta

Vyberáme z vašich inzerátov:


walimex pro Light Shooter + Powerblock

predam nove : walimex pro Light Shooter + Powerblock + diaľkový odpalovač


americký kokeršpaniel - predaj

Ponúkame na predaj krásne šteniatka amerického kokeršpaniela bez PP. Psíky sú rodené 19.6.2014, IHNEĎ K ODBERU, odčervnené a zaočkované pod dohľadom veterinára. Šteniatka majú pokojných rodičov, vychovávaných v prostredí malých detí. K odberu ponúkame ešte 3 psíkov.


OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


veľkometrážny 4-izbový byt v Dolnom Kubíne

Ponúkame na predaj nový veľkometrážny 4-izbový byt v blízkosti centra v bytovom dome. Bytový dom je s vlastnou kotolňou. Byt sa nachádza na 4 poschodí, orientovaný JH a SZ. K bytu patrí parkovacie miesto. Výmera bytu je 128,7 m2. Dispozične pozostáva zo 4 izieb, kuchyne prepojenej s obývačkou so vstavanými spotrebičmi, 2 samostatných kúpeľní, 2 samostatných WC, práčovne, 2 balkónov, 2 pivníc a parkovacieho miesta v rámci ceny. Ponúka klientovi kľudné bývanie. Náklady na bývanie sú 150,- Eur + elektrina/4 os. V blízkosti je celá občianska vybavenosť. Dostupnosť do mesta 5 minút. Maklér odporúča. Kontakt na makléra 0910946602.