PRIDAŤ INZERÁT

Kasandra

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 24.7.2019
Vladimír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Anglicko - Balenie, triedenie ramienok na šaty -

Ponúkame prácu v meste Wrexham, kde sa balia, triedia plastové ramienka. vhodná pre mužov aj ženy, páry môžu pracovať spolu na jednej smene. Práca v skladoch podľa pokynov managera: - triedenie - plastové ramienka na šaty - paletizácia produktov – ramienok - expedovanie pre veľkoobchod, maloobchod Vyžadujú sa základy anglického jazyka. Na všetky činnosti je pracovník postupne zaškolený a práca je vykonávaná od najjednoduchšej až po zložitú.Pracovná zmluva sa podpisuje s anglickým partnerom na dobu neurčitú. Mzda od 6,70 – 10,50 GBP na hodinu v hrubom. Pracuje sa na smeny, pondelok-štvrtok 6:50 – 17:30 a piatok a nedeľa 06:00-18:00. Výplata každý týždeň v piatok na účet. Platená dovolenka 28 dní/rok


Kúpeľňové (rebríkové) radiátory

Predám nové panelové radiátory (Korad, Dérad, Airfel) a kúpeľňové (rebríkové) radiátory (KORALUX, ARKADA, OZIRIS, SOLARIS). Na výber rôzne rozmery. Všetky radiátory sú úplne nové + záruka. Cena dohodou.


Aukcia umenia Art Invest 18.5.2014

Diela od: Galanda, Guderna, Majerník, Laluha, Benka, Bazovský, Mousson a iných na aukcii Art Invest, dňa 18.5.2014 v hoteli Carlton V Bratislave. Vstup voľný!


Preprava osob na letisko

Preprava taxi na letisko . Každý deň obojsmerne. Super ceny , občerstvenie .