PRIDAŤ INZERÁT

Kozatá Wendy

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Revolučny prijem

Revolučný príjem a sporenie. Viete si predstaviť, že by ste čas strávený pri PC premenili na peniaze a zároveň si sporili? Ak áno, tak hľadáme práve Vás. Stačí keď viete pracovať s internetom, PC a máte vek 18 rokov a viac. Zapojte sa do skvelého projektu s českou spoločnosťou a pracujte z pohodla Vášho domova. Podrobnejšie informácie Vám rada poskytnem nezáväzne e-mailom.


Školenie na VZV - Celá SR

Len u nás môžete získať za akciovú cenu Osvedčenie na vedenie elektrických a motorových vozíkov s platnosťou v rámci celej EÚ. Využite naše služby s pôsobnosťou po celej SR za bezkonkurenčné ceny.


Schudnite do plaviek

S pomocou prírody to ide! 10 kvapiek 3x denne a dostatočne piť. Aké sú výsledky? 20kg Zdeňka Š., Brno 13kg Dana S., Brno 4 mesiace 32kg Oldřich R., Brno 9 mesiacov 10,5 kg Jana V., Svitavy 4 mesiace 7kg Jana K., Domažlice 2 mesiace 17kg Hana K., Mělník 6 mesiacov Cena je 15,96 eur + 4 eurá doprava Na programe sa dohovoríme, so všetkým rád poradím. Nikdy nie je neskoro začať, prečo nie už dnes?! Zdeněk Bednařík 03-010742,


Tibetský teriér - štěňátka s PP

Tibetský teriér – atraktivní málopočetné plemeno původem z Tibetu, s delší srstí, která má samočistící schopnost,postrádá typický psí pach a je velmi vhodné do bytu . Krásný pejsek s PP, v atraktivní barvě black and tan, kompletně očkovaný, čipovaný, milá povaha. vhodný na výstavy nebo jako společník do rodiny. Oba rodiče zdravotní testy v pořádku. Odběr možný ihned., T: 420 604772517, Brno.