PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Streda, 13.11.2019
Stanislav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prijímací technik do autoservisu

Hľadáme prijímacieho technika, najlepšie s praxou ale nie je to podmienka, do zabehnutého autoservisu v Nitre s nástupom ihneď. Ide o prácu na TPP. Náplň práce: objednávanie zákazníkov na servisné prehliadky, prideľovanie zákaziek, príjem automobilov na servis, komunikácia s klientom ohľadom zákaziek, a i. Požadujeme zodpovednosť, samostatnosť a chuť pracovať. Ponúkame nadštandardné ohodnotenie, zaškolenie a mladý kolektív. Viac info na 037/7777 777, alebo na 0905 748 377.


Doplnok výživy - imunita, vitalita

Geriafit 6,10€ 100tbl. komplex-doplnok výživy s horčíkom, vitamínom c, e, a, sibírskym ženšeňom- svaly- nervový systém-imunita-vitalita. Priamo u predajcu Tachyon Technology Bratislava, za konkurenčne najnižšie ceny! Viac info na +421/254652711


Retro BRW

Predám používaný nabytok. Cena je za TV stolík, veľká komoda s vitrínou, menšia komoda a stolík dám zdarma. Odvoz na vlastne náklady.


Hľadáme opatrovateľky do Nemecka a Rakúska!

HĽADÁME ZDRAVOTNÍCKY PERSONÁL PRE NEMECKO A RAKÚSKO - NÁSTUP IHNEĎ! Sme personálna agentúra, ktorá spolupracuje s viacerými nemeckými a rakúskymi spoločnosťami. Pomáhame opatrovateľkám vycestovať do zahraničia.Ak hľadáte prácu neváhajte nás kontaktovať!