PRIDAŤ INZERÁT

Angličtina, slovenčina, slovenčina pre cudzincov

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 25.6.2019
Tadeáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Potrebujete ešte peniaze do Vianoc?

Neváhajte a vybavte si ich rýchlo a jednoducho na našej stránke. Vianoce Vám spríjemní pôžička až do 10000 Eur. Peniaze môžete mať aj do 48h.


VEŠIAK

Čistý moderný dizajn, ktorý si môžete vychutnať v akomkoľvek štýle domova či chaty! Každý kúsok je ORIGINÁL, vyrábaný ručne z prírodných materiálov. Priveďte do vášho domova trochu matky prírody, ktorá bohužiaľ chýba v mnohých domácnostiach. Cena od 20e v závislosti od veľkosti a náročnosti prevedenia.


domace chutne slane maskrty

Peciem na objednavku rozne slane pecivo pre rozne rodinne a ine prilezitosti. Ponukam prazdne a plnene kroasanty, pizza slimaky, syrove mini pagaciky, slane torty resp. zakusky. Pouzivam kvalitne inrediencie a dobrotky pripravujem s laskou a starostlivostou akoby slo o moju vlastnu oslavu. Mojim prvoradym cielom je spokojnost mojich zakaznikov. V pripade zaujmu volat 0944 588 023 - Ivana


Ponúkam: hypotéky, úvery, refinancovanie

Ponúkam vybavenie týchto, nižšie uvedených produktov v nebankovke pre celé Slovensko (vybavenie zmluvy je možné v týchto mestách): Bratislava, Brezno, Prešov a Trenčín: - Hypotéky - Úvery na bývanie - Úvery na výstavbu rodinných domov - Refinancovanie úverov za účelom zníženia úrokových sadzieb - Úspory na mesačných splátkach Pre viac informácií píšte na e-mail.