PRIDAŤ INZERÁT

Simona

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


pozinkované regále 150, 180 a 190 cm

Na predaj viac nových nepoužitých regálov s pozinkovaného plechu. Regále 1.5m, úložná plocha 75x30 cm, 15 Eur, nosnosť do 40 kg/polica. Veľké celokovové s drevotrieskovou podložkou na plechovej výstuži 180x90x40 s 5 policami a nosnosťou 175 kg/polica za 30 Eur. Velke regale 190x100x50 cm s 5 policami za 40 Eur. dobierka od 5 Eur-kus. Regále možno vyzdvihnúť na trase v Ba, sc, tn.


Britské mačičky Wiskas s PP

Chovateľská stanica von Sigmund hľadá nový domov pre posledné čierno strieborné mramorované britské mačiatka Butterfly a Beatrix (farba Wiskas - ns 22 64). Mačiatka sú vhodné do chovu, ale aj ako domáci spoločník. Sú po výborných rodičoch, 2 krát preočkované proti mačacím chorobám vrátane besnoty a sú odčervené. Sú chované v byte, a teda sú úplne socializované. V súčasnosti sú v najvhodnejšom veku na zmenu domova. Nový majiteľ dostane zmluvu, veterinárny preukaz, preukaz pôvodu a výbavičku.


Zelená káva - chudnutie

Ak sa chcete zbaviť prebytočných kilogramov a dodať telu potrebné výživové prvky, ideálnou voľbou je zelená káva. Účinky zelenej kávy: - pôsobí na trávenie, srdce, cievy - obmedzuje chuť k jedlu a zvyšuje efektivitu chudnutia - dodáva telu energiu a stimuluje metabolizmus, vitalizuje telo - vytvára rovnováhu hladiny cukru v krvi Chudnut


Vypratávanie, odvoz starého nábytku.

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz odpadu a stavebnej sute. Celá Bratislava, všetky obvody.