PRIDAŤ INZERÁT

VAŠE POŽIADAVKY NA RÝCHLÉ ÚVERY NA SLOVENSKU

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 24.4.2019
Juraj

Vyberáme z vašich inzerátov:


Administratívny a klientský pracovník

Miesto práce: Komárno, Zvolen, Rimavská Sobota, Lučenec, Nové Zámky, Komárno, Dunajská Streda, Ponúkaný plat (brutto): 500 - 1300 EUR/mesiac podľa výkonu a nasadenia Termín nástupu: apríl/máj Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, živnosť Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Naša spoločnosť z dôvodu rozširovania sa vo viacerých mestách hľadá ľudí na pozíciu konzultantov a administratívne práce, audit a plánovanie s tým spojené, Hľadáme aj absolventov stredných a vysokých škôl, alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole.


Ponuka prace pre murarov, tesarov, stavbyveducich

Ceska stavebna firma a.s. ponuka dlhodobu spolupracu pre stavbyveducich, jedna sa o realizaciu stavieb v nemcky hovoriacich krajinach a v Ceskej republike.Taktiez ponuka dlhodobu spolupracu pre zivnostnikov tychto profesii: murari, tesari, zelezobetonari, pracovnici so sadrokartonom. Prijmeme aj 4-5 clenne partie.. Stavby sa realizuju v Ceskej republike a v nemecky hovoriacich krajinach.. Termin nastupu hned po Velkej noci.


Posilňovacia veža

Predám posilňovaciu vežu DUVLAN Viking. Kúpená pred rokom - ešte v záruke. Nepoužívaná, nevhodná kúpa, ako nová!!! Dohoda istá.


Niode Vac III

Predám nový masážny stroj na lymfodrenáž.Zoštíhľule,vyhladzuje pokožku,odstraňuje celulitídu,drobné žilky na nonách,opuchy nôch,detoxikuje organizmus.Prístroj je vhodný aj na masáž tváre.