PRIDAŤ INZERÁT

ponuka pôžičky

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 24.4.2019
Juraj

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predam stolik

vhodny na PC aj ine, rozmery 50x77x76, s vysuvnou doskou na klavesnicu, kupeny v IKEA, pouzivany


Predám originál bundu talianskej armády.

Blúza vo veľmi dobrom stave, rozmery - ramená- 50 cm, rukáv- 63 cm, hruď - 57 cm,pás - 53 cm. Pri platbe na účet cena 15,90 € s poštovným, pri dobierke 16,90 € vrátane poštovného. Model z roku 1992 Woodland. Materiál 100 % bavlna. Použitá - vyradená. Každé jemné poškodenie len dokazuje akú má za sebou reálnu históriu. V tomto prípade je natrhnutá na rukáve, viď foto.


*** Privyrobte si cez internet ***

Projekt LibertaGia. Žiadne vstupné poplatky, nie je potrebné zháňať ľudí, jediné čo potrebujete je trpezlivosť. Tu NIE JE možný rýchly zárobok, ale po čase je možné zarobiť 5000 eur a viac ročne. Práca Vám zaberie 15 minút denne. Viac informácií cez e-mail.


Práca na doma cez počítač a internet

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...) pre e-shopy. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: refundo.sk/?ref=62450 + 2. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 3. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.) A ak máte ešte záujem o vyplňovanie prieskumov trhu (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné) z domu cez PC a internet,