PRIDAŤ INZERÁT

Požičiame Vám už od 400 Eur.

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ťažná teleskopická tyč Trail-Gator pre detský bicykel

Predám nepoškodenú kompletnú ťažnú teleskopickú tyč pre detský bicykel Trail-Gator (viď obrázok) červenej farby. Jedná sa o naozaj bezpečné ťažné zariadenie pre detský bicykel, ktoré mám osobne odskúšané pri svojich dvoch vnúčatách. Pôvodná kúpna cena bola 85 €.


Obchodný zástupca/manažér !

Hľadáme obchodných zástupcov pre reklamu a propagáciu v oblasti cestovného ruchu pre rôzne regióny SR a ČR na dohodu, alebo živnosť. Ponúkame : Voľný manažment pracovného času (vy si stanovíte kedy, kde a ako) Príjem cca 500 – 1.600,- €/mesačne (na základe dosiahnutých výsledkov)


Jsem Evička a udělám se pro Tebe.

Ahoj, jmenuji se Evička, chceš slyšet můj hlasitý orgasmus? Tak se hezky posaď a poslouchej. Já si pěkně lehnu, roztáhnu nožičky. . . Jsem na starlinkmedia.eu. Cena již od 0.60 Eur/min. Pouze pro starší 18ti let.


Kľakačka-METCOM-nosnosť až do 120 kg

Predám novú, nevybalenú, stoličku kľakačku, ktorá fixuje správny sklon panvy a tým odstraňuje bolesť chrbtice pri sedavých zamestnaniach a pri počítači. Kvalitná oceľ, nosnosť až 120kg! 5 nastaviteľných polôch! Nastaviteľný je aj sklon sedadla! Pôvodne 79,95€, teraz 59.99€. T:0944138300. Aj osobný odber. Záruka 2 roky.