PRIDAŤ INZERÁT

Ubytovanie Prenájom privátu Nitra

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Farmácia UK BA 1.- 5.ročník - študijný materiál

Ponúkam na predaj knihy, prednášky, testy, trenažére, zadania, vypracované otázky na skúšky, množstvo protokolov ktoré vám zachránia voľný čas a mnoho ďalšieho užitočného materiálu. Uvedená cena je za jeden ročník. Pozor! Ročníky 3.+4.+5. predám spolu za jednotnú cenu 25 eur. Predávam elektronicky - kompletne uložené na webe, vy si ich len stiahnete do PC po tom, ako vám pošlem dokument s odkazmi a heslom. Je prehľadne spracovaný a utriedený. Na foto vypracované otázky pre skúšky z Farmaceutickej botaniky a Analytickej chémie. V prípade záujmu vám môžem zaslať časť materiálu na overenie, seriózne jednanie. Tento materiál vám zabezpečí voľný čas a pohodu, čo je veľmi vzácne pri štúdium na tejto škole.


Podnikajte priamo vo vašom meste

Premýšľate o svojom vlastnom podnikaní alebo už podnikáte a potrebujete svojich zamestnancov pracovne naplniť? Podnikajte vo svojom meste s úspešným európskym konceptom, ktorý prináša možnosť podnikania na kľúč. Ponúkame Vám príležitosť stať sa poskytovateľom služby, ktorá nemá vo vašom meste konkurenciu. Ak plánujete podnikať, alebo už podnikáte a uvažujete o rozšírení, neváhajte nás kontaktovať. Počet licencií pre SR je limitovaný.


Vypratávanie, odvoz starého nábytku.

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz odpadu a stavebnej sute. Celá Bratislava, všetky obvody.


* * * Práca na doma * * *

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá. Pre viac informácii píšte na formulár.