PRIDAŤ INZERÁT

Individuální půjčky expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Asistentka manažéra

Hľadáme uchádzača o administratívnu pozíciu v nemeckej obchodnej firme. Komunikatívneho, s príjemným vystupovaním, pracovať samostatne. Zvládať vysoké pracovné nasadenie. Činnosť práce - príprava a realizácia návrhov, starostlivosť o klientov, zúčastňovanie sa na vzdelávacom procese, tréningových programov. Komunikácia s obchodnými partnermi, spracovávanie objednávok. Nevyhnutné stredoškolské vzdelanie, administratívne zručnosti a komunikačné schopnosti. Mesačné ohodnotenie je od 400-700 EUR. Jazykové schopnosti a predošlé pracovné skúsenosti nie sú nutné. Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.


Slovenčina aj pre cudzincov

Doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov základných a stredných škôl, učím aj slovenčinu cudzincov.


Máte dlhy? Exekúcie? Omeškané splátky?

Dokážeme Vám pomôcť zbaviť sa dlhov a ochotne budeme stáť po Vašom boku tak, ako by to urobili aj Vaši priatelia. Vyriešime za Vás Vaše omeškané splátky. S nami môžete zažiť skutočnú úľavu od dlhov. Máme skúsenosti. Tisíce ľudí nám dôveruje žiada nás o pomoc. Vy môžete prežiť opätovnú radosť zo života.


Práca cez počítač - vyhľadávanie členov pre e-shopy

Zaregistrujte sa na tejto nižšie uvedenej web stránke (zdarma) a môžete vyhľadávať nových členov (kamarátov, priateľov, známych...), za každého máte spolu sumu 4,20 eur. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať na stránke(len ak chcú): refundo.sk/?ref=62450 (aby odkaz fungoval vložte ho do internetového prehliadača + enter)