PRIDAŤ INZERÁT

Ubytovanie - ponuka Privát Študent Nitra Slovakia

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Potravinárske bandasky

Predám potravinárske bandasky s objemom 20 L. Cena 1,40 EUR za kus.


Prenájom podnikateľský objekt Dolný Kubín Centrum

Ponúkame na hodinový prenájom tanečné priestory v Dolnom Kubíne v centre mesta na Hviezdoslavovom námestí. Priestor o výmere 80 m2 pozostáva z tanečnej miestnosti, 2 x WC a odkladacieho priestoru. Ideálne pre pohybové aktivity, záujmové krúžky. Cena dohodou. K dispozícii ihneď.


Predám ochranné sklá na Samsung Galaxy s3 a s3 mini

Ochranné sklo Samsung Galaxy S3(Marble white, Pepple blue): 12€ Ochranné sklo Samsung Galaxy S3 mini(Marble white, Pepple blue): 10€ Padol vam mobil a prasklo vám dotykové sklíčko? Mobil funguje na dotyk perfektne? V mobilshopoch si pýtajú 100€ a viac? Netreba meniť celý displej. Stačí vymeniť dotykové ochranné sklíčko V prípade záujmu je cena za výmenu jednotná 29€ pre všetky modely Samsung Galaxy KW: ochrané sklo, ochranné sklíčko, dotykové sklo, digitizer, predný kryt, ochranný kryt, dotykové sklíčko .


2 kusy 1/4 huslí

Predám 2 kusy ¼ huslí. Jedná sa o starší nástroj – Cremona Luby – Český nástroj bez poškodenia. Druhý nástroj novší, nepoškodený, pekná práca. Bez štítku. Pravdepodobne tiež Český. K husliam je aj nepoškodený 8 hran sláčik a staršie púzdra. Predám aj osobitne. Cena návrh. Na dotazy rád odpoviem.