PRIDAŤ INZERÁT

Angličtina pre vás

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Pondelok, 18.2.2019
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


pitbull

Predám šteniatka pitbulla, 3 psíky a 2 fenky.Jeden psík je sfarbením blue nose, na prvých troch fotkach sú psy, posledné dve sú feny. Rodičia - otec s PP, matka po rodičoch s PP. Možnosť vidieť oboch rodičov. Šteniatka sú narodené 19.5.2014, odčervené , očkované. Možný odber ihned. Cena dohodou.


* * * Práca na doma * * *

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Vypratávanie bytov, odvoz starého nábytku

Vypratávanie priestorov, odvoz starého nábytku, likvidácia odpadu, odvoz stavebnej sute atď... Odvoz postelí, skríň, váľand, vypratanie bytov, pivníc a garáží. Celá Bratislava.


Predaj 2-izbový byt s balkónom Dolný Kubín

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom v Dolnom Kubíne, časť Bysterec. Byt o výmere 51,43 m2 sa nachádza na 9. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozične pozostáva z chodby, samostatného Wc, kúpeľne, kuchyne, priechodnej obývacej izby z ktorej sa vchádza do spálne. Byt prešiel rekonštrukciou. V byte sú nové okná, dlažby, omietky, v kuchyni a obývacej izbe je podlahový korok, v izbe sú pôvodné parkety. V chodbe, Wc a kúpeľni je dlažba. V kúpeľni je rohová vaňa, umývadlo, prívod pre práčku. V kuchyni je kuchynská linka na mieru v tvare L. K bytu patrí pivnica. Byt je orientovaný na západ. Cena je 44 000,- Eur. K dispozícii ihneď.