PRIDAŤ INZERÁT

Madam Ilona

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 23.4.2019
Vojtech

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma

Hľadáš si seriózne privyrobenie z pohodlia domova? Bez poplatkov a bez rozdielu na vek a vzdelanie? Stačí dve hodiny denne a už nemusíš rozmýšľať či budeš mať zajtra na základné životné potreby. Neváhaj a kontaktuj ma :)


Kniha jázd

Ponúkame dodávku a montáž GPS sledovacích zariadení s automatickou tvorbou knihy jázd pre daňové účely, vhodné do všetkých typov automobilov, s možnosťou sledovania spotreby. 10 ročné skúseností, stovky spokojných klientov. Zariadenia sú certifikované a homologizované so záručnou dobou 1 rok.


Rýchla likvidácia a zrušenie s.r.o.

Okamžitá likvidácia alebo zrušenie s.r.o. Rýchlo Vám pomôžeme s problémovou, nečinnou, alebo zadĺženou firmou, najlacnejšie na trhu. Nikde nemusíte chodiť. Všetko vybavíme za Vás a do 24 hodín. Volajte alebo píšte. Celá SR


Vodič VZV

Hľadám si prácu v okolí Nitry ako vodička VZV alebo Retruck. Platné papiere mám. Trieda 1 a 2. Skupina A, D a W1. Mám aj platné osvedčenie pre prácu v potravinárstve. Som fyzicky zdatná, zodpovedná, spoľahlivá, pracovitá a flexibilná. Rada sa učím nové veci a dokážem sa naučiť rýchlo.