PRIDAŤ INZERÁT

Nitra - Ponuka výhodného ubytovania

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka administrativnej brigady

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Upratovačka RAČA

Upratovačka BRATISLAVA Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Upratovanie výrobných priestorov spoločnosti, šatní, chodieb a podobne. Jedná sa o čistiace a upratovacie práce. Pracovná doba 8 až 10 hodín/denne. VYPLÁCANIE TÝŽDENNÉ! Plat 2,7€/hod. v čistom V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedenej emailovej adrese alebo n a tel čísle 0917 690 952.


volná místa!

Ponuka administratívnej práce. Zaškolíme vás a máte zárobok 500 € mesačne. Pre celé Slovensko. Ponuka je vhodná aj popri vašom zamestnaní, štúdiu, dôchodku ale aj materskej dovolenke. Osobné predpoklady: zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie , komunikatívnosť a precíznosť.


Predám konzolu Sony Playstation Vita 3G

Predám veľmi málo používanú konzolu Sony Playstation Vita 3G s komplet príslušenstvom a krabicou + 1ks hra Fifa 2013 + 4gb pamäťová karta + puzdro v záruke do 10.05.2014 (viď foto). Cena je 150,-€ a pri rýchlom jednaní je možnosť zľavy za cestu.