PRIDAŤ INZERÁT

Osmnáctka Gábina

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


HUMENNÉ PRE AMBICIÓZNYCH

Hľadáme 3-5 šikovných ľudí do centra zdravia a krásy v HUMENNOM na pozíciu OSOBNÝ PORADCA alebo MANAGÉR POBOČKY. Pracuje sa priamo v našich wellness poradenských kanceláriách buď na hlavnú alebo vedľajšiu prac. činnosť. Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, výživa a prevencia, regulácia hmotnosti, športová výživa, profesionálna starostlivosť o pleť patentovanou výživou - spomalenie znakov starnutia. Práca v manažmente organizačného charakteru pri rozvoji našich obchodných aktivít. Hľadáme šikovných ľudí pre poskytovanie poradenstva v daných odboroch, obsluha klientov, uzatváranie objednávok, zákaznícky servis. Zaškolenie na všetky pracovné pozície.


Chloe Kazeta Parfem a Sprej TOP

Ponúkam krásnu kazetu Chloé Fragrances Vôňa Chloé Nová vôňa Chloé vyjadruje tvorivú, sebavedomú jedinečnosť Chloé ženy. Svieža a veľmi ženská vôňa vystihuje nespútaného ducha s vrodeným zmyslom pre módu a štýl. Eau de parfum natural spray 2,5 Fl oz e75ml Perfumed deodorant spray 5,0 Fl oz e 150ml Parfums Chloé Coty Prestige Paris Dist. Coty Us llc new Your, NY 10016 Made in/ Fabrique en France Nová, nerozbalená, nepoškodená. Kontakt email!! Poštovne 3 €


- Práca na doma cez počítač -

Práca na doma - prieskumy, dotazníky, ankety (profesionálne spoločnosti) - vyplňovanie.


Foto a Video služby, Kameraman - Fotograf

Foto a video štúdio ponúka detskú, školskú, svadobnú a inú fotografiu, filmovanie firemných akcií a prezentácii, Filmovanie svadieb a Stužkových slávností. Viackamerový záznam v HD. Filmovanie a Fotografovanie budov a objektov pre realitky.