PRIDAŤ INZERÁT

Marta

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka práce

Ponúkame stabilnú prácu v ČR, na HPP pre lakovača s praxou a znalosťou čítania výkresovej dokumentácie. Jedná sa o lakovanie veľkých plôch koľajových vozidiel. Mzda 115,- Kč, ubytovanie zdarma, po odpracovaní 80 hod. poskytujeme zálohy.


Práca v masokombinatoch- Holandsko

Hľadáme pomocných pracovníkov do mäsozávodov v Holandsku (rôzne lokality). Vhodné pre ABSOLVENTOV vo veku 18-21 rokov. Zmluva na trvalý prac. pomer priamo pod holandskou spoločnosťou, ktorá už viac ako 15 rokov zamestnáva pracovníkov v mäsopriemysle. Zárobok: od 675 Eur v čistom mesačne už po odrátaní ubytovania + 13-ty plat, vrátanie daní. Ponúkame veľa voľných miest a vieme umiestniť aj partie kamarátov! Nepotrebujete ovládať cudzí jazyk – na mieste pracujú Slováci + slovenskí koordinátori. Nástup možný Ihneď/Dohodou.


Angličtina pre každého

Naučím hovoriť po anglicky deti, študentov aj dospelých, učím všetky jazykové úrovne, pripravím vás aj vaše deti na všetky typy skúšok.


Predám tenisky CONVERSE Star Player

Predám nové kožené tenisky Converse Star Player čiernobielej farby. Obuté raz na kratučkú vzdialenosť. Nesadla mi veľkosť. Veľkosť: 5 mens, 7 womens 5 UK, 37,5 EUR, 24 CM