PRIDAŤ INZERÁT

Učitelka sexu

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


sony xperia J

Predám sony x peria J ešte v záruke.Komplet s krabicou, príslušenstvom a záručnym listom, mobil je v 99% stave a nie je blokovaný na žiadneho operátora. osobne na trase Prešov-Ružomberok. platí do vymazania


MONEY .... 1 2 3

Mať Money-Money je tak ľahké ako napočítať do 3. Banky Vám vravia nie skúste sa ozvať mne. Do 24 hodín môžete mať peniaze na účte už o jeden jediný deň sa môžete mať lepšie. Chcem nový telefón, nové auto, nové zariadenie do domácnosti alebo len tak isť na dovolenku. Jednoducho mi zatelefonovať alebo napísať par riadkov do E-Mailu. Jednám s Vami na rovinu preto nemajte žiadnu obavu.


Upratovanie - tepovanie Bratislava

Sme rodinná firma a ponúkame kompletné upratovacie služby. Pravidelné aj jednorázové upratovanie domov bytov - a tepovanie výkonným strojom FALCON 700 - umývanie okien, novoročné upratovanie, kolaudačné upratovanie na predaj reality, žehlenie, pranie...všetko to čo bežná domácnosť potrebuje. Odporúčame tepovanie postelí jeden x ročne. Doprajte si jedinečnú pohodu sviatkov, kedy sa nemusíte o nič starať nič žehliť a všetko si vždy nájdete na sebou určenom mieste. Venujeme sa upratovaniu 7 rokov. Info na webe.


predam kvalitny nemecky kociar ABC Design Turbo 4S

Predam vo vybornom stave, pouzivanu 3 kombinaciu Abc Design Turbo 4S, cierno sive prevedenie, kupeny 03/2011. Sportova cast sa da nakliknut v/proti smeru jazdy a da sa polohovat do uplneho lahu.Kocik je vo vybornom stave,ziadne rozheganie ci vrzganie. Klasicke skrabance zo skladania kociara do auta, tomu sa neda vyhnut.Strieska kociara je trochu vytahana od slnka, ale na funkcnosti kociara to nema ziaden vplyv. PC 529 eur.Nova cena 199 eur. V cene zahrnute: nanoznik na sportovu cast, adaptery na vajicko (moznost nakliknutia na konstrukciu kociara), odnimatelne madlo, sietka proti hmyzu.