PRIDAŤ INZERÁT

Hakura

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Štvrtok, 20.2.2020
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Panasonic multimediálny automobilový set

Panasonic Multimedialny set do auta na predaj obsahujúci: 1 DIn autorádio CQ-VD7005 s DVD mechanikou a 7\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" dotykovým LCD + CX-DH801 8 diskový DVD/CD/MP3 menič+farebná cúvacia kamera CY-RK50 +Bluetooth modul CY-BT100 +rozširovací audio-video modul CY-EM100 + set dual repro CJ-S1003. Všetko panasonic. predám len ako set. Detaily a stav výrobkov na emailový dotaz. pošlem detailné fotky. Dohoda mozna.


Starší rodinný dom Čankov - okr. Levice

Ponúkame na predaj starší (80r.) čiastočne podpivničený rodinný dom vo veľmi zachovalom stave so záhradou a hospodárskymi priestormi v Čankove. Miestnosti: - obývacia izba, podlaha z drevenej palubovky, - presklená veranda, podlaha z kamenných dlaždic, - kuchyna, podlaha z kamenných dlaždíc, - kupelňa, podlaha z keramických dlaždíc, - komora, drevená palubovka, - maštaľ, - koniareň, - klenbová pivnica, Celková zastavaná plocha a nadvorie : 347m2, Pôdorys domu : 7,1m x 15,6m (111m2), Záhrada : 511m2, Lokalita v blízkosti ponúka množstvo turisticky a voľnočasovo zaujímavých objektov. Cena : 35000,- EUR


PROSIM O POMOC VŠETKY DOBRÉ SRDIEČKA

PEKNÝ DEN VŠETKÝM NA TEJTO STRÁNKE...SOM MAMINKA 4.DETI...SOM SLOBODNÁ..SOM NA TOM TAK ZLE ŽE SI NEMOŽEM DOVOLIT KUPIT OBLEČENIE ANI VLASTNÝM DETOM..ŽIVOT NEMÁM RUŽOVÝ..SOM NA TOM VELMI ZLEJ A V ZLEJ FINANCNEJ SITUÁCI..TOUTO CESTOU BY SOM POPROSILA O POMOC S OBLEČENIM,OBUVOU,HRACKAMI,DROGERIOU..KAŽDA MALICKOST NÁS POTESI...SME SKROMNÁ RODINKA..DAKUJEM KAŽDEMU KTO MA BUDE KONTAKTOVAT NA MOJ EMAIL A POMOŽE NÁM..


*** Luxusné spoločníčky

Vážené dámy, prezentujte sa ako VIP spoločníčka a zmeňte svoj život k lepšiemu, pomôžeme vám, Vytvoríme vám profesionálnu a veľmi úspešnú prezentáciu, ktorá vám zabezpečí množstvo kontaktov na TOP klientelu.