PRIDAŤ INZERÁT

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 23.4.2019
Vojtech

Vyberáme z vašich inzerátov:


WELLNESS poradca- výživa športovca

Príležitostný bežec, návštevník posilňovní alebo vrcholový športovec? Produkty potrebné na výživu športovca, na tréning a aj regeneráciu, je možné prispôsobiť potrebám každého z Vás. Objavte svoju novú silu športovca a nezáväzne si pozrite našu stránku ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte a ešte dnes nás kontaktujte.


KAMEŇ, OBKLADY, PLOT

Predaj prírodného štiepaného kamena- obkladový a dlažbový kameň,betonové ploty..... Predaj betonových plotov od slovenského výrobcu. Široký výber typov oplotenia. Možnosť farebného prevedenia . Využite zvýhodnené ceny na naše výrobky a ušetríte. Odvoz a nákladku viem zabezpečiť.


Těhotná Dita

Láká tě sex s těhulkou? Už jsi ho někdy zažil?  Já s bříškem šukám moc ráda, stala se ze mě úplná nymfomanka! Musím to mít několikrát denně! Většinou si to dělám ale sama... Nechceš se přidat? Tak mi napiš na sex po telefonu a prošukáme celý den! MN(mezera)DITA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


byt v Podolí

predam byt v Podoli vo stvor-bytovke.Rozloha bytu je 53,35m2 3-izby,wc,kupelna,spajza,kuchyna,2xpivnca,gar az na jedno auto.byt pred rekonstrukciou.cena 26.000. alebo 11.000 +dohoda.