PRIDAŤ INZERÁT

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 15.2.2019
Pravoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Námet na chudnutie

Nahraďte svoje raňajky a večeru naším Zdravým jedlom (kokteil), ktorý môžete užívať aj v kombinácií ďalších doplnkov na prírodnej báze plných živín a vitamínov a začnite chudnúť - síce pomalšie ale zdravo a trvalo. Zdravé jedlo získate za 54,50 Eur + poštovné. Obsahuje 60 porcií, takže 1 balenie máte na 1 mesiac. Nakoniec aj ušetríte. Súčasťou balenia je aj darček. Ak Vás moja ponuka zaujala, vyplňte formulár na stránke a ja Vás budem kontaktovať.


Dámske/pánske hodinky.

Predám nové hodinky so silikonovým remienkom v univerzálnych farbách pre dámy a pánov. Ciferník priemeru 4 cm má v strede 3 ozdobné ciferníky, silikonový remienok má dĺžku 25 cm


Administratívny a klientský pracovník

Miesto práce: Komárno, Zvolen, Rimavská Sobota, Lučenec, Nové Zámky, Komárno, Dunajská Streda, Ponúkaný plat (brutto): 500 - 1300 EUR/mesiac podľa výkonu a nasadenia Termín nástupu: apríl/máj Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, živnosť Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Naša spoločnosť z dôvodu rozširovania sa vo viacerých mestách hľadá ľudí na pozíciu konzultantov a administratívne práce, audit a plánovanie s tým spojené, Hľadáme aj absolventov stredných a vysokých škôl, alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole.


Práca v pohodlí domova!

Maloobchod v oblasti wellness, pracuj v pohodlí cez internet v čase ktorý si sám zvolíš!