PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 19.4.2019
Jela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Unikátní MULTIVITAMÍNY pro DĚTI.

Ráda bych Vám doporučila unikátní multivitamínový produkt FACTOR base KIDS, který je určen především k doplnění vitamínů a minerálů. Factor Base KIDS je jedním z mála produktů na evropském trhu, který obsahuje jako zdroj vápníku 100% přírodní MULTI-MINERÁLNÍ KOMPLEX z ČERVENÉ ŘASY, která se vyskytuje pouze ve třech oblastech světa.Díky unikátnímu vysoce bioaktivnímu vápníku z mořských řas je Factor Base Kids ideální pro podporu zdraví ZOUBKŮ, KOSTÍ a KLOUBŮ i celého POHYBOVÉHO APARÁTU. Pište si o informace. Poštovné ZDARMA Marie Jánová nezávislý partner 03-008929


Predaj DVD a CD

Ponúkam na predaj rôzne DvD a a Cd. tel 0949620017


Predám PC zostavu (komplet)

Predám pravidelne servisovanú PC zostavu ! Počítač: AMD Athlon 64x2 4000+; 2,11 GHz procesor 3 GB pamäte RAM Grafická karta NVIDIA GeFORCE 8600GT 500 GB miesta na disku Microsoft Windows XP, počítať má výbavu aj na windows 8 bez problémov Počítač je vo veľmi dobrom stave, bol pravidelne servisovaný, je vhodný pre kancelárske práce ale aj na hry s menšími nárokmi. V počítači je nainštalovaný Microsoft Office 2007. K počítaču patrí aj LCD monitor Acer 19\", reporoduktory Genius (iba ročné), klávesnica Samsung a myš Microsoft.


Montážny pracovník /-čka - brigáda

Hľadáme brigádnikov počas letných prázdnin na pracovnú pozíciu montážny pracovník/pracovníčka. Vašou náplňou práce bude obsluha výrobných liniek, montáž komponentov a montáž káblových zväzkov. Ak máte už 18 rokov, chcete pracovať minimálne 1 mesiac, vyhovuje vám plat 2,20€/hod. (+ nočné príplatky) a nevadí vám trojzmenná prevádzka, ozvite sa nám čo najskôr.