PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


elektrikár Bratislava-NONSTOP-opravy a montáž

zapájanie varných dosiek opravy a montáž rozvádzačov ,montáž lustrov revizne správy


Predám náhradné diely na Opel Vectra B 1,6 16V benzín

Predám náhradné diely na Opel Vcetra B 1,6 16V benzín, 74kW, r.v.1996. Kód motora X16XEL. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, 5st. manuálna prevodovka, disky velkosti 14, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.


Cristian Lay

Hľadáte novú prácu alebo len nový privýrobok? Chcete si nakupovať so zľavou 20 - 30% z ceny uvedenej v katalógu? Ponúkame finančné prilepšenie na pozícii REPREZENTANT: Jedná sa o priamy predaj koncovým zákazníkom. Ponúkame zaujímavé provízie a motivačné programy. Nezaväzujete sa k žiadnemu pravidelnému odberu, sami si riadite svoj obchod a svoju činnosť. Záleží len a len na Vás komu katalóg ukážete, aké vysoké a časté budú Vaše objednávky ... a koľko si tým zarobíte peňazí. Ponúkame prácu na pozíciu obchodným manažérom: Jedná sa o tvorbu, budovanie a podporu vlastného obchodného tímu - nábor, školenie a rozvoj. Spoločnost Vás bude vo vašich činnostiach aktívne podporovať, samozrejmosťou je bezplatné školenie.


Solarne elektrarne na kluc

Montaz fotovoltaickych elekt. na kluc. Vyborne ceny vysoke zaruky na produkty.Viac info emailom alebo tel: +421 918 859 461