PRIDAŤ INZERÁT

Elektrikár Bratislava a okolie-nonstop

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Štvrtok, 20.2.2020
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Práca na doma na počítači * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Predam detsku/ sdudentsku izbu

Predam na nieru robenu izbu starujeden rok buk kde je rohova skrina ( vesanie plus policky), postel s madracom a pod postelou su dva velke supliky, skrinka nad postelou policka plusdvoje dvierka, a skrinapolicova plus pisaci stol.


grafik + webdizajnér + správca webu/eshopu

Grafické služby za najlepšie ceny na trhu -50% až -70% ako ponúka konkurencia!!! Som grafik a mám prax v oblasti grafiky a reklamy. Ponúkam vám spracovanie grafických návrhov na reklamu: letákov, plagátov, billboardov, vizitiek, katalógov, časopisov, bannerov, web bannerov, návrh loga, web dizajn, úprava fotiek, všetko čo sa týka 2D grafiky. NOVINKA!!! Ponúkam webdizajn prípadne dizajn vášho eshopu plus jeho správu. NOVINKA!!! Pri záujem o moje služby ma neváhajte kontaktovať, moje portfólie pošlem emailom.


Hľadám prácu v Košiciach

Hľadám prácu v Košiciach ako pracovník fyzickej ochrany objektu . Mám 41 rokov . Som držiteľom preukazu odbornej spôsobilosti pre výkon fyzickej ochrany typu S /platnosť do roku 2025/.Ovládam prácu s počítačom na užívateľskej úrovni . Som držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B /najazdené mám približne 950 000 kilometrov / .Posledné štyri roky pracujem ako pracovník fyzickej ochrany objektu , denná + nočná + obchádzková činnosť , práca aj so psami . Hľadám prácu v Košiciach.