PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Senzačné Hello Kitty hodinky

Predám úplne nové senzačné Hello Kitty náramkové hodinky s farebným remienkom a s HK motivom na ciferníku ako aj na remienku - milý darček pre dievčatá a pre fanúšikov HK. Priemer ciferníka 3,5 cm, dĺžka remienka 23,5 cm.


Dámska tepláková súprava Adidas rôzne farby

Predám neoriginálnu dámsku teplákovú súpravu značky Adidas v rôznych farbách. Veľkosti: S,M,L,XL Doba dodania 3-4 dni. Cena: 19€ + poštovné V ponuke máme rôzne druhy šiat. V prípade otázok info na e-maily.


* * * Práca na doma na privyrobenie * * *

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Predám ALARM Nový, Bezdrôtový, S volaním a SMS v

Predám alarm ideálny na zabezpečenie domu, chaty, garáže, prevádzky, úplne nový, NEPOUŽITÝ, Plombovaný. Jednoduché nastavenie vďaka Slovenskému manuálu! S nastavením pomôžem telefonicky prípadne emailom! Set alarmu obsahuje: --------------------------------------- 1 x Centrála 2 x Ovládače 3 x Senzory pohybu 2 x Senzory otvorenia dverí/okien 1 x Záložná batéria (výdrž 5-7 hod) zabudovaná v centrále 1 x Siréna 110 dB 1 x GSM Anténa 1 x Napájací adaptér 1 x Manuál v Slovenčine BATÉRIE sú v alarme od výroby Funkcie alarmu: Telefonicky emailom alebo v odkaze