PRIDAŤ INZERÁT

Prodej rodinné farmy

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájom obchodné priestory v centre Dolného Kubína

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výkladom a vchodom z ulice v centre mesta Dolný Kubín. Priestory o výmere 47 m2 sa nachádzajú na prízemí budovy. Nové omietky, podlahy. K dispozícii WC. Informácie o cene prenájmu v realitnej kancelárii. K dispozícii ihneď. Kontakt na makléra 0908946602.


robím gélové nechty lacno

Chceš mať krásne nechty? Tak ma navštív! Robím modeláž gélových nechtov a venujem sa tomu 3 roky. Sídlim v Slovenskej Ľupči t.j 10km od Banskej Bystrici smer Brezno. Pozri si moje fotky a ak budeš mať záujem tak ma kontaktuj :)


Vlastné podnikanie cez internet.

Hľadáte možnosť privyrobenia popri vašom terajšom zamestnaní? Ste pripravený učiť sa? Zaraďte sa do kolektívu úspešných ľudí, ktorí sa vďaka systému postupne naučili ako efektívne pracovať z domu. Jedná sa o obchod, ktorý na internete prevádzkujeme, technicky je nenáročný, aj priemerný užívateľ sa rýchlo zaškolí.


Online marketing (sprostredkovanie, práca z domu)

Ponúkame zaujímavú možnosť spolupráce v oblasti sprostredkovania predaja produktov a služieb s vysokými konverziami. Spolupráca je vhodná pre každého kto ovláda: 1. Prácu s PC 2. Prácu s internetom a elektronickou poštou + prácu s vyhľadávačmi (Goodle, Zoznam, Seznam a iné ...) 3. Ochota učiť sa nové veci priamo v praxi (online marketing, internetový marketing, iné formy marketingu ako sociálne siete ...). - plnenie marketingového plánu (na mesiac dopredu) 4. Bez nutnosti ŽL