PRIDAŤ INZERÁT

Starožitné obrazy a fotoaparáty

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Štvrtok, 18.7.2019
Kamila

Vyberáme z vašich inzerátov:


zdravá výživa

Nesprávne stravovacie návyky spôsobujú zdravotné problémy celej našej civilizácie. To následne zvyšuje počet ochorení. My Vám ponúkame šancu zmeniť svoj život a prejsť na zdravý životný štýl formou zdravých raňajok. Tak urobte niečo pre seba a kontaktujte nás na t.č. 0918371720


Práca na doma

Hľadáte prácu? Nebojte sa vyskúšať. Ponúkame Vám prácu na doma – administratívne práce. Popis práce: spracovanie reklamných dokumentov – opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie. Privyrobte si cez internet. Je to práca vhodná pre študentov, mamičky na MD, aj popri zamestnaní ale aj pre dôchodcov. Sama som na RD a prijem potrebujeme a môžem povedať, že to nie je nič náročné. Zárobok 300€/mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko.


PRÁCA NA DOMA NA PRIVYROBENIE

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Oddlžovanie

Trápia Vás dlhy? Nestíhate splácať? Veritelia Vám šliapu na päty a nedá sa s nimi nijako dohodnúť? Hrozí Vám exekúcia? Nezúfajte, ale zavolajte a radi Vám pomôžeme. Zverte nám Vaše dlhy a my urobíme všetko pre Vaše oddlženie. Alebo s našou pomocou vyhláste osobný bankrot. Náš tím je skúsený a pripravený riešiť Vaše finančné problémy. Prvotná analýza a poradenstvo zdarma.