PRIDAŤ INZERÁT

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BÍŇA OKR.NOVÉ ZÁMKY

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Profesionálny finančný manažér a poradca

Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Bytča, Púchov, Považská Bystrica Ponúkaný plat (brutto): 300 - 1500 EUR/mesiac ohodnotenie na základe výkonu, nie času stráveného v práci Práca s klientom - Získanie, obchod, starostlivosť o klienta, administratíva Práca pri vedení ľudí - Obchod s klientom, školenie, vedenie ľudí, riadenie obchodnej skupiny, budovanie obchodnej siete. Iné výhody - kariérny rast, - osobnostný rast, - možnosť dosiahnuť spoločenské postavenie, - firemné dovolenky, - výborný kolektív Ochota vzdelávať sa a pracovať na svojom rozvoji, Bezúhonnosť, Tímový duch, Individuálne zručnosti, Vodcovské vlastnosti


Vážení potrební

Ak máte čas a chuť a ak potrebujete nejakú tú korunu navyše prijmite jednoduchú, drobnú brigádu obchodné spoločnosti - skladanie reklamného materiálu. Zamestnávateľ poskytne zmluvu, materiál dodáva poštou, hotová práca sa mu posiela. Výplata sa vypláca k 30.dni na účet alebo zloženkou.


Vila s panoramatickým výhľadom na more

Všeobecné informácie Lokalizácia : Alanya, Turecko Počet izieb : 3 spálne + 2 obývacie izby Rozloha : 230 m2 Vila je lokalizovaná v jednej z najkrajších častí, na svahovom úbočí nad letoviskom Alanya, ale napriek tomu sa do mesta Alanya dostanete za 10 minút.


Zarábajte s kozmetikou a zaregistrujte sa zadarmo

Pre všetkých, ktorí sú z okolia Myjavy, Senice a Brezovej pod Bradlom je tu jedinečná príležitosť, ako si privyrobiť. Staňte sa Avon Lady/Avon Gentleman. Ponúkame bezplatnú registráciu a výhody, ktoré súvisia s registráciou. V prípade záujmu Vám zašleme na Váš mail nezáväznú žiadosť na bezplatnú registráciu a bližšie informácie ohľadne tohto projektu. Prosím, kontaktujte ma na uvedenom maily.