PRIDAŤ INZERÁT

Biela Labuť Michalovce

CESTOVANIE


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Fiat marea weekend 1,9 JTD 105

Dobrý deň predám fiat marea weekend 1,9 JTD auto plne pojazdné šlape ako hodinky akurát má nejaké estetické vady (nič hrozné ak má niekto čas dá to dokopy),ďalšia vec je že má rozbité tlmiče (v jednom servise hovorili že sú to len unavené pružiny tak teda neviem) tie nie su sice drahé ale na moje finančné pomery áno a má zadné kolesa take rozčapené :D na fotkach vidno (ložiská treba vymeniť). Auto predávam za nízku cenu pretože potrebujem súrne peniaze. Najlepšie vidieť osobne. Volať nonstop a na mail odpíšem vždy :)


Ponuka administrativnej prace

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE A ROZPOSIELANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. VIAC INFO: (napíšete vlastný email a tel.č.)


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Obchodný zástupca - konzultant vo wellnesscentre

Máš chuť pracovať??? Baví Ťa oblasť wellness? Si komunikatívny? Ak sa chceš mať lepšie, hľadáš prácu, baví ťa oblasť wellness a chceš zlepšiť svoju finančnú situáciu. Volaj!!! Humenné, Medzilaborce, Snina, Strážske, Vranov n/T a okolie....