PRIDAŤ INZERÁT

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BÍŇA OKR.NOVÉ ZÁMKY

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prácička z domu

Ľahučká práca pre ľudí ktorí majú základy z internetu ako tvorba emailov,reklamy,inzerátov...teda pre všetkých ktorí si potrebujú čo to privyrobiť.Zaškolíme vás a zárobok sa pohybuje do 500 eur mesačne.Viac informácii emailom.


Sedliacky Dvor, ubytovaciú izbu a agrokeming v prirode!

Sedliacky dvor sa nachádza v srdce Slovensku. Situovaný v malebnej krajine, s priamym výhľadom na okolité stráne, ideálnym štartom pre mnohé denné výlety. Cyklo/turistické trate začínajú priamo z kempingu, Nizké Tatry blisko. Ponukame kempovanie vo vlastných stanoch, prenajame caravan, vybavené stany, vidiecký apartmán a izbu.


Night Club Treffpunkt

Hľadáme dievčatá (19-40) do klubu v Rakúsku, ktorý sa nachádza v Stadl an der Mur, 300km od Viedni. Ak si chceš zarobiť veľa peňazí za krátky čas - kontaktuj nás. Plat 4000€ mesačne. Ubytovanie je zabezpečené priamo v lokáli. Slovenská majiteľka, nemčina nie je nutná.Volajte kedykoľvek !


PLASTOVÉ OKNÁ ZA SUPER CENY

Plastové okná za akciové ceny. Ponúkame okná s profilom ALUPLAST. Možné je u nás zakúpiť si aj doplnky, ako parapety, siete, žalúzie, markízy a taktiež poskytujeme demontáž, montáž a aj výspravky. Okno 500mm x 500mm – vyklápacie – 29€ aj s DPH Okno 1800mm x 1500mm – otváracie + otváravovýklopné – 140€ aj s DPH Okno 2100mm x 1500mm – otváracie + otváravovýklopné – 150€ aj s DPH Ponúkame aj rolovacie a sekciové garážové brány, vchodové a interierové dvere. Cenovú ponuku vám vyrátame zadarmo. Neváhajte nás kontaktovať.