PRIDAŤ INZERÁT

Pronájem domu

NEHNUTEĽNOSTI


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zväčšovač penisu Pro Long System

Predám nový, ešte nevybalený nástroj na trvalé zhrubnutie a predĺženie penisu až o 7,5 cm. Urológovia považujú túto metódu zväčšenia penisu za najefektívnejšiu, aká v súčasnosti existuje. Najvýhodnejšie sa dá kúpiť na webe bit.do/zvacsovac. Ja ho predám ešte výhodnejšie za 236 Eur aj s poštovným.


Predaj 3-izbový byt s balkónom Dolný Kubín

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom v Dolnom Kubíne, časť Bysterec. Byt o výmere 66,46 m2 sa nachádza na 5. poschodí v zateplenom bytovom dome. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V byte sú vymenené okná, nové omietky, murované bytové jadro, v izbách sú parkety. V kuchyni je obnovená kuchynská linka. K bytu patrí pivnica. Mesačné náklady sú cca 150,- Eur/4 osoby. Cena je 46 000,- Eur. K dispozícii dohodou.


Pílový segmentový kotúč 360/8

Ponúkame na predaj pílový segmentový kotúč na kov, rozmer 360/8, STN 222940, výrobca Pilana. Cena 65,-eur/ks + DPH. K dispozícii 39 ks. Miesto uloženia Prešov.


Dovolenka Štúrovo - termálne kúpalisko

Ponuka ubytovania v areáli termálneho kúpaliska v štúdiách a v apartmánoch. 7 bazénov s termálnou vodou . Veľa kultúrnych pamiatok, Višegrad, Ostrihomská bazilika, plavba a rybolov na Dunaji. V máji a v júny zľavy na týždenné pobyty od 7 €/noc/osoba. Ponuka májových víkendových pobytov.