PRIDAŤ INZERÁT

Preprava letisko, letiská

CESTOVANIE


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Kamagra Gold 4ks 17eur poštovne v cene !!!

ajanta.sk - originálna Kamagra – zaručená erekcia, vyriešený problém s predčasnou ejakuláciou, prípravok aj pre ženy. Výborné ceny, super kvalita, diskrétne dodanie, poštovné v cene. ajanta.sk – shop šitý na mieru.


Regionální manažer prodeje - HUTNICTVÍ

Hledáme vhodné kandidáty na pozici REGIONÁLNÍ MANAŽER PRODEJE v oblasti hutnictví. Hledáme kandidáty pro celou Českou i Slovenskou republiku. Práce na ŽL s provizním systémem - možnost vysokého výdělku - dle realizovaných zakázek (průměrně kolem 50 000 Kč). ŘP sk. B a do začátku vlastní osobní automobil, VŠ případně SŠ vzdělání - ideálně technického zaměření Nutná praxe v obchodní činnosti minimálně 2 roky (obchodní zástupce, reprezentant, aktivní styk s klienty...). V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na email.


MONEY .... 1 2 3

Mať Money-Money je tak ľahké ako napočítať do 3. Banky Vám vravia nie skúste sa ozvať mne. Do 24 hodín môžete mať peniaze na účte už o jeden jediný deň sa môžete mať lepšie. Chcem nový telefón, nové auto, nové zariadenie do domácnosti alebo len tak isť na dovolenku. Jednoducho mi zatelefonovať alebo napísať par riadkov do E-Mailu. Jednám s Vami na rovinu preto nemajte žiadnu obavu.


Práca s PC

Ste študent,mamka na MD alebo dôchodca čo si potrebuje prilepsiť ? Zaregistrujte sa zadarmo a môžte pracovať.Výška zárobku je odvodená od vašej húževnatosti,koľko tomu venujete času.Pri 15 minutách denne máte 60-100eu.