PRIDAŤ INZERÁT

Odvezieme starý nábytok

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Nízkoenergetické a pasívne domy a práce za super cenu

Optimal 1439 – Tehla + 200 mm EPS OPTIMAL 1439-je stredne veľký dom s malou zastavanou plochou, vhodný i na malé parcely. Veľkopriestor obývacej izby, jedálňou a komfortnou kuchyňou so skladom potravín. Kuchyňu možno oddeliť s prístupom i cez zádverie. Komfortné izby. Pod pohodlným schodiskom sa nachádza sklad. Samostatná technická miestnosť. Samostatný šatník. Množstvo skladovacích a úložných plôch. Podkrovie je s minimom nosných stien. Malé vzdialenosti rozvodov TUV. Jednoduchá realizácia. Nadštandardné tepelnotechnické vlastnosti. Pri garáži je možný prechod do domu cez technickú miestnosť. Projekt možno objednať aj s pristavanou garážou, alebo dvojgarážou.


Predám kočík 3-kombinácia

Predám používaný, ale zachovalý kočík 3-kombinácia vo výbornom stave peknej zelenej farby. Známky používania su viditeľné len na podvozku. Podvozok je v štýle V CROSS. Kolesá sú nafukovacie, odpružené, má výškovo nastaviteľnú rukoväť. Súčasťou je plášť proti dažďu a nadstavec na vajíčko. Hlboká vanička je veľká, zmestí sa tam aj cca 10 mesačné bábätko, športová časť - vystužená, opierka na hlavu aj opierka nožičiek polohovateľná, vajíčko taktiež vystužené. Ku všetkým častiam kočíka sú kryty na nohy. Všetky časti kočíka je možné umiestniť v smere aj v protismere jazdy. Priestranné úložné miesto pod kočíkom. Pri rýchlom jednaní možná zľava.


Odvoz odpadu, starého nábytku, vypratanie bytov, garáží

Odvoz odpadu, starého nábytku, vypratanie bytov, garáží, pivníc. Stavebná suť, postele, skrine, sedačky a akýkoľvek iný odpad.