PRIDAŤ INZERÁT

Rýchle pôžičky na čokoľvek.

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


MP3 prehrávač - vajíčko !

Predám mp3 prehrávač v tvare vajíčka v rôznych farbách, prehráva 8 GB micro sd karty, možnosť pripnutia na odev klipom, vstavaná Lion batéria


Trojdňový Valentínský pobyt pre dve osoby v SKI KRAHULE

Ahojte. Predám trojdňový Valentínsky pobyt pre dve osoby v penzióne priamo na svahu lyžiarskeho strediska SKI KRAHULE pri Banskej Bystrici v termíne od 14.-16.2.2014 - tento víkend. V cene pobytu je zahrnuté : - ubytovanie na dve noci pre dve osoby - parkovanie - wifi - 2 x celodenné skipassy - 2 x večerné skipassy Cena : 90 e. Dôvod predaja - ochorenie. V prípade záujmu píšte správu.


Predaj telefónnych krytov - s potlačou ZDARMA!

Predáme kryty na mobily + možnosť ich 3D a 2D potlače ZDARMA! - Rôzne druhy, farby, tvary, materiály. - Potlač na základe zaslanej foto. - Cena je len 9,60 € + poštovné. - Potláčame i kryty Tabletom a iPadov. Info aj na webe.


Elektromontážne práce + hromozvody. Aj s revíziou.

Ponúkame komplexné služby týkajúce sa elektromontážnych prác, prerábky bytov, domov + montujeme bleskozvody, lampy, rozvádzače a pod. Máme dlhoročnú prax. Všetko aj s revíznymi správami. Kontaktujte nás a my Vám pripravíme najvýhodnejšiu cenovú ponuku.