PRIDAŤ INZERÁT

Potery-anhydritové,cementové

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Pondelok, 18.2.2019
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


NOVÝ pelech 75 x 100 cm

Ponúkam pelech, kvalitný vodeodolný materiál. Vnútro bočných strán je vyberateľné, i spodná podložka. Rozmer 100 x 75 cm. Môžem priviezť: Pezinok, BA Rača/Zlaté Piesky/Vajnory/Kramáre/Čierna Voda, Senec (po dohode). Pri rýchlom jednaní zľava.


Spoločenské šaty

Predám málo používané letné čierne šaty s bielym motívom. Konfekčná veľkosť: M, dĺžka šiat 72 cm. Cena 10,00 € + poštovné.


Ponuka pre každého

Máte záujem o platovo zaujímavú prácu s flexibilným pracovným časom? Chcete sa priučiť a orientovať vo všeobecných informáciách, ktoré vám zabezpečia skúsenosti? Naša stabilná a profesionálna spoločnosť ponúka prepracovaný systém vzdelávania ,školení a tréningov, ktoré vám pomôžu zaujímavému platovému ohodnoteniu.


zateplena buda pre psa

Výroba zateplených búd pre psa rôznych veľkostí, napríklad zateplená búda pre psa 110cm-75cm-75cm ma dvojitý polystyrénom zateplený plášt, ktory je z kvalytneho materialu, búda je na nožičkách, strecha je odnímateľná a robím rôzne typy striech, cena tejto zakladnej budy je 100 eur, alebo buda pre velke plemena ako vlciak, labrador, 130cm-90cm-90cm cena 130eur, a pod. Podľa potreby búda obsahuje aj vyberateľnú stredovú priečku, tri druhy náteru a to červený smrek, gaštan a lipa. Búdy pre psov sú kvalitné a spoľahlivé, búdy vyrábam aj na mieru. Viac fotiek poslem mailom.