PRIDAŤ INZERÁT

Potery-anhydritové,cementové

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Registrácia do tematických katalógov

Máte pocit, že vaše obchody a služby nenapredujú? Chcete získať viac návštevníkov a napredovať v umiestnení vo vyhľadávačoch? Využite registrácie do TOP slovenských firemných, všeobecných, tematických a súťažných katalógov. Získate kvalitné spätné odkazy a presne určených zákazníkov. Nezabúdajte aj na registráciu do TOP inzertných serverov. Napíšte a ponúkneme Vám spoluprácu pri registrácií do všetkých druhov katalógov.


Nenáročné chudnutie

Schudnúť a pritom nehladovať ale naopak mať energiu na rozdávanie? S našim optimálnym plánom stravovania realita dostupná každému! Neváhajte a vyskúšajte, budete môcť posúdite sami.


Privyrobenie k zamestnaniu, materskej.

Nemá pre Vás trh práce miesto vďaka veku, ste mamička s malými deťmi alebo na materskej, absolvent bez skúseností alebo jednoducho hľadáte zmenu? Ponúkame serióznu prácu v oblasti zdravej výživy, flexibilný pracovný čas a zaučenie zdarma. Príležitosť pre dlhodobú a profesionálnu kariéru, ale aj ako privyrobenie alebo brigáda.


Masážny vankúš

Predám nový, nepoužívaný masážny vankúš. Pôvodná cena bola 400€. Sú možné rôzne možnosti použitia prístroja napr. masáž rúk, tela, chrbta, nôh. Pravidelné používanie tohto vankúša pomáha zmierniť príznaky napr. zápalu svalov, klbov, reumy, migrény, bolesti kolena. Posielam poštou na dobierku.