PRIDAŤ INZERÁT

Predám KDN traktor s vlečkou a krabicou

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Sobota, 20.4.2019
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Slovak lessons

I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced, I prepare you for every exam, if you are interested just contact me.


Operátor strojov a zariadení (sklápač, drtička, bager)

Operátor strojov a zariadení (sklápač, drtička, bager) Požadujeme: -Oprávnenie na bager -Vodičský preukaz sk. CE -Dobrú znalosť nemeckého jazyka -Skúsenosti pri obsluhe strojov / so sklápačom / s drvičom / s bagerom Ponúkame: -atraktívne platové podmienky -pracovná zmluva priamo s nemeckým zamestnávateľom - sociálne výhody podľa nemeckého práva a odvody do dôchodkového poistenia -pomoc slovenského konzultanta


Pílový segmentový kotúč 360/8

Ponúkame na predaj pílový segmentový kotúč na kov, rozmer 360/8, STN 222940, výrobca Pilana. Cena 65,-eur/ks + DPH. K dispozícii 39 ks. Miesto uloženia Prešov.


Výroba nábytku na mieru

Stolárstvo Olexak, Zákazkové stolárstvo výraba kuchynské linky, vstavané skrine, dvere, kancelárske zostavy, schody, altánky a iné. Lacno, rýchlo s dovozom a montážou. Aj do kancelárie, domácnosti, kúpeľne, reštaurácie. Dlhoročné skúsenosti s výrobou nábytku.