PRIDAŤ INZERÁT

Predám plechové traktory KDN- KOVAP

ZBERATEĽSTVO


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Na predaj slnečný pozemok Dolný Kubín

Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite v Dolnom Kubíne, časť Malý Bysterec. Pozemok má výmeru 1 596 m2, nachádza sa pri asfaltovej komunikácii. Pozemok je slnečný s krásnym výhľadom na mesto. V blízkosti pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: plyn, kanalizácia, voda. Na pozemku sa nachádza el. rozvodňa. Cena dohodou. K dispozícii dohodou.


Dievčenské topánky č.26 Elefanten

Úplne nové ani raz nepoužité dievčenské topánky značky elefanten. Veľkosť 26. Pôvodná cena 49,90


Vyhotovenie diplomovej práce nad tvoje možnosti ?!

Kvalitné podklady pre Záverečné a diplomové práce vám ponúka Pracabezprace.sk Jedinečné ceny, kvalita, orginalita, rýchlosť a diskrétnosť sú našími prioritami. Vyhotovíme ti jedinečné podklady potrebné na napísanie záverečnej práce. Nájdi nás na našej stránke a získej viac informácií.


Tlustá Barča

Pojď se mi pořádně udělat mezi kozy!! Nebo si mám kleknout na čtyři, vystrčit na tebe prdel a ty mě jí pořádně ošukáš? Přitom se moje kozy budou pořádně houpat! Mám obrovský pětky!!! Už jsi takový měl někdy v ruce?? Napiš mi na mojí erotickou linku a pořádně si spolu užijeme!!! Napiš na MN(mezera)BARCA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD