PRIDAŤ INZERÁT

Produkty Herbalife

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Záložný zdroj napájania obehového čerpadla

Predám úplne nový 300 W menič s čistým sínusovým priebehom KEMOT PROsinus 300. Záložný zdroj napájania je určený pre použitie s obehovým čerpadlom v prípade výpadku elektrickej siete pomocou 12V autobatérie (akumulátor nie je v cene). Čas prepnutia menej ako 4 ms, výstup 230V, plná sínusová krivka. Záruka 24 m., slovenský návod. Cena 150 EUR. Aj na dobierku. Platí pre celé Slovensko.


Tovar za veľmi výhodné ceny a zľavy + cashback

Zaregistrujte sa zdarma na nižšie uvedenej stránke a ak chcete, môžete potom kedykoľvek nakupovať rôzny nový tovar, služby, dovolenky... za veľmi výhodné ceny a zľavy (+ cashback - vrátenie peňazí z nákupov). Budete veľmi spokojní: refundo.sk/?ref=62450


26 kW nový kotol na uhlie a drevo

Predám úplne nový, nepoužívaný kotol zn. VARMSTAR na tuhé palivo (uhlie alebo drevo). Menovitý výkon 26 kW. Vyrobené v EU. Vynikajúca cena: len 580 EUR! Dovoz možný (celá SR).


Ponuka práce

Ponúkame stabilnú prácu v ČR, Juhomoravský kraj, pre CNC operátorov. Jedná sa o výrobu častí do klimatizácie koľajových vozidiel a lietadiel, práca na ohraňovacích laseroch a vysekávacích CNC strojoch značky TRUMPF a SAFAN. Požadujeme znalosť obsluhy, nastavovania a zoraďovania týchto strojov, čítanie výkresovej a technickej dokumentácie, vyučenie v strojárenskom odbore a prax najmenej jeden rok s obsluhou týchto zariadení. Práca na dve zmeny, mzda 145,- Kč, po odpracovaní 80 hod. poskytujeme zálohy, ubytovanie zdarma.