PRIDAŤ INZERÁT

Produkty Herbalife

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 17.1.2020
Nataša

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predam kach.ickove kachle.

Ponuka:Predam kachlickove kachle.,suuz rozobrate,poukladane podla cisla.,mam aj kachliara.


Montované garáže na predaj

Montované garáže so striekanou omietkou, už za jeden deň, vyzerajú ako murované stavby. Bez nutnosti stavebného povolenia. Rôzne rozmery, s pultovou strechou alebo sedlovou strechou, manuálne alebo elektricky výklopná brána, dvojgaráže, radové garáže, atypy, s prístreškom. Kvalitný slovenský výrobok.


Teplovodné krbové kachle

Predám úplne nové, nepoužívané teplovodné krbové kachle Lotos B (vyrobené v EU). Výkon cca 3,5 - 6 kW (oheň), 6 - 10 kW (voda). Rozmery približne 99 x 50 x 40 cm. Dymovod (priemer hrdla) 15 cm. Dovoz možný (celé Slovensko). Aj na dobierku.


Vytvorte si pasívny príjem

Viete si predstaviť, že by ste čas strávený pri počítači premenili na peniaze a zároveň si môžete sporiť? My Vám ukážeme, že aj toto je možné. Vytvorte si z pohodlia vašej izby pasívny príjem a okrem toho, že budete zarábať, tak si budete aj sporiť formou nákupu zlata, ktoré sa vám ukladá v trezore a po rokoch si môžete nakúpené zlato vybrať, prípadne späť premeniť na peniaze, ktoré si dáte jednoducho poslať na váš účet. Kontaktujte nás a nezáväzne vám pošleme viac informácií.