PRIDAŤ INZERÁT

Slovenčina efektívne

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Inzerce v zahraničí pro CHOVATELSKÉ STANICE

Nedaří se Vám prodej Vašich odchovů na Slovensku? Zkuste prodat do zahraničí!!! Podám Vám inzeráty v těchto zemích: ČR, Německo, Rakousko, Polsko, Itálie, Španělsko, Maďarsko, USA, Kanada, Finsko, Švédsko, Litva, Rumunsko, Anglie a mnoho dalších! Kvalitní a ověřená služba více než 150ti chovatelských stanic i soukromých osob či realitních kanceláří. Více informací včetně odkazu na mé stránky sdělím emailem, telefonicky. RYCHLE, KVALITNĚ, SPOLEHLIVĚ a JEDNODUŠE! Inzeruji chovatelům již více než 5 let!


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


strážnik v BA

Prijmeme do TPP/DVP pracovníčku na pozíciu strážničky v SBS v objekte v Poluse na 8 hod. denne. Podmienkou je platný preukaz SBS, bezúhonnosť a spoľahlivosť, čistý odpis z registra trestov. V prípade záujmu kontaktujte vám poskytneme viac informácií na tel.č. 0903 598 333.


Voliera

Rozmer voliéry: 200 x 300 x 180 cm Cena sa môže líšiť od pôvodnej záleží na výbere hrúbky použitého materiálu. Podrobnejšie info. mailom Po dohode doveziem!