PRIDAŤ INZERÁT

Mzdové účtovníctvo

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Chceš sa zbaviť dlhov?

Je to stále horšie a horšie! Už nevládzem!Stále ma naháňajú exekútori, vyzváňajú vymáhači, vyhrážajú sa, hromadia sa upomienky...Už to nevydržím!Radšej sa obesím, ale pri mojom šťastí sa zlomí konár a ešte si zlomím nohu! To je nápad -skočím z mosta - zasa šťastie ktosi ma zbadá a zachránia ma,alebo...STOP!!! Obráťte sa radšej na nás, alebo pošlite sms.Riešime každú finančnú situáciu.


Predám 5-i RD pri Senci v tichom prostredí

Dom sa nachádza v peknom prostredí obce Hrubý Šúr, len 4km od Senca a 21 km od Bratislavy (po začiatočnú tabuľu BA – Podunajské Biskupice). Doprava do Bratislavy je možná tromi rôznymi cestami, vrátane využitia diaľnice Senec-BA. Dojazd do BA 20 min, v dopravnej špičke do 1h. Dom je postavený z kvalitných materiálov: tehla Porotherm, strešná krytina Mediteran, zateplený, fasáda Baumit, farba žltá. Na prízemí kuchyňa spojená s obývačkou, izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na poschodí kúpeľňa s rohovou vaňou a 3 izby. Dom je okamžite voľný. Nie som RK. RK nezaradovať prosím tento dom do ponuky, ani kvôli tomu netelefonovať. Len vážny záujemcovia.


Vypratávanie bytov a odvoz starého nábytku BRATISLAVA

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, priestorov, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz stavebnej sute. Celá Bratislava. (Petržalka, Lamač, Ružinov, Jarovce, Devín. . )Volať non- stop, obhliadka zadarmo.


Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP

Opravy - zásuvky,vypínače,svietidlá,rozvodné krabice,poistky,ističe,elektrospotrebiče. Zapojenie - varné dosky,elektrické rúry,sporáky,vstavané spotrebiče,svietidlá,digestory. Montáž - svietidiel,lustrov,osvetlenie kuchynskej linky,ledpásy,bodové svietidlá. Ďalej ponúkam – rekonštrukcie kompletné,čiastočné, malé prerábky,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,odstraňovanie závad podľa revíznej správy,periodické kontroly elektroinštalácie,overenie stavu elektroinštalácie pred kúpou nehnuteľnosti. Zhotovenie nových elektroinštalácií, ale aj rekonštrukcie a opravy jestvujúcich.Opravy,servis,prerábky,rekonštrukcie elektroinštalácie.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,ističov,prerušených káblov a iné.