PRIDAŤ INZERÁT

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 21.1.2020
Vincent

Vyberáme z vašich inzerátov:


Pasívny príjem pomocou online marketingu

Chcete mať pasívny príjem? Tak začnite na ňom aktívne pracovať! Jedná sa o online marketing, kde si budujete svoju podnikateľskú základňu formou Multi Level Marketingu, pomocou ktorého sa dá zarobiť množstvo peňazí, ale musíte sa tomu venovať. Nejedná sa o žiadnu pyramídu ani o žiadne nelegálne podnikanie. Túto prácu môže vykonávať každý, kto má chuť sa učiť novým veciam a má čas stráviť na počítači 30-60 minút denne. Garantujem Vám, že nemáte čo stratiť. Pre viac informácií ma kontaktujte mailom. Ďakujem.


Kľakačka WOODERGO-úľava pre chrbát-do 130kg!

Predám novú, ešte nevybalenú stoličku kľakačku. Kľakačka zmierňuje a odstraňuje bolesť chrbtice pri sedavých zamestnaniach a pri PC. Je vyrobená z tvrdého masívneho dreva - buk, mohutná a pevná konštrukcia. Neskladá sa - stabilita! Tri výškové nastavenia, vkusné koliečka tiež z bukového dreva. Pôvodne 99€, teraz 79,95€.Hodnotný kus nábytku. Tel:0944138300 Vysoká nosnosť až 130kg!!! Osobný odber, alebo dobierka. Záruka 2 roky.


PREDAJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BÍŇA OKR.NOVÉ ZÁMKY

Predaj rodinného domu v obci Bíńa. Rodinný dom sa nachádza na pozemku 820 m2 z toho zastavané plochy a nádvoria sú 443 m2, záhrada 377 m2. Kúrenie ústredné kúrenie na tuhé palivo, okná sú nové plastové, strecha je v dobrom stave. Nutnosť rekonštrukcie! Dohoda možná. Dom sa nachádza neďaleko termálneho kúpaliska Štúrovo- Vadaš cca 15 km. Pre bližšie info prosím kontaktovať telefonicky na tel.čísle: 0905678996


Asistent/ka manažéra

Medzinárodná obchodná spoločnosť hľadá pracovníkov do administratívneho oddelenia, ktorí sa budú podieľať na každodenných operatívnych bodoch súvisiacej s administratívnou prácou, tak ako na aktuálnych projektoch z oblasti riadenia ľudských zdrojov / nábory, vzdelávanie a starostlivosť o pracovníkov / -starostlivosť o chod kancelárie -komunikácia s klientom -zadávanie cielenej inzercie -úzka komunikácia s manažérom -príprava obchodných stretnutí -komunikácia s obchodnými partnermi -aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi - príjem a spracovanie objednávok. -možnosť práce z domu i z kancelárie. -karierny rast. -kompletne zaškolenie. -práca v mladom a dynamickom kolektíve.