PRIDAŤ INZERÁT

Brúsenie parkiet Eduard Šípka

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


UZDRAVENIE.

Vplyv mysle a jazyka na tvoje zdravie.


vyucovanie hry na saxofon,klarinet,flautu

vyucujemmhru na saxofon,klarinet a flautu yaciatocnikov aj pokrocilych,zaujemci maju zabezpeceny hudobny nastroj aj vsetky hudobne pomocky


Elektrikári Bratislava - poruchová služba

Ponúkame kompletné služby v odbore elektroinštalácie. Vykonávame elektrikárske práce v rodinných a bytových domoch, v bytoch, v priemyselných a rekreačných objektoch, dodávame elektroinštalačný materiál (vypínače, zásuvky, svietidlá, rozvádzače, ističe, domové telefóny, káble a ďalšie), projekty, revízne správy. Cenové ponuky vrátane technického riešenia poskytujeme v prípade realizácie zdarma.Ďalej ponúkame drobné opravy elektroinštalácie ako sú výmeny nefunkčných zásuviek, vypínačov, svietidiel, ističov, vyhľadávanie závad a iné. Vykonávame bežné opravy elektroinštalácie ako sú napríklad vyhľadanie závad a ich odstránenie, výmeny nefunkčných zásuviek, vypínačov, ističov, svietidiel a iné.


Tráviaci trakt, enzýmy, pakreatické enzýmy

Doplnok výživy Enzýmkomplex obsahuje pankreatické enzýmy (trypsín, chymotrypsín, lipázy, amylázy) - účinné pri ochrane žalúdka, udržujú zdravú hladinu cukru v krvi, ochrana zdravia srdca a ciev, podporujú imunitu, ochrana kĺbov, svalov a ich tkanív. Priamo u predajcu Tachyon Technology pharm za konkurenčne najnižšie ceny.