PRIDAŤ INZERÁT

Bývajte Zdravšie

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


hľadám nezamestnaných

Hľadám nezamestnaných so stavebnými skúsenosťami na brigádu v komunitnej záhrade nachádzajúcej sa vedľa Poľnohospodárskeho družstva Vinohrady, na Račianskej ulici v Bratislave. Cena za vykonanú prácu je 2,30 € za 45 min. V prípade Vášho záujmu volajte na mobil 0949 608 341.


* * * Zarobte si z domu na počítači a internete * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.) A ak máte ešte záujem o vyplňovanie prieskumov trhu (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné) z domu cez PC a internet, pošlem info, píšte na e-mail.


čivava dlouhosrstá s PP pejsci

nabízím k prodeji kvalitní pejsky čivavy dlouhosrsté s PP od 2. 5. 2018, ale již nyní je možno si pejsky přijet prohlédnout a zazálohovat. Řádně je odčervujeme, čipujeme, očkujeme a socializujeme v rod.prostředí. Maminka je hnědá a tak si nesou její gen.Bydlíme 30km od Prahy v Zadní Třebani, Třebaňská 20. Můžete zavolat a domluvit si schůzku, pejska si zazálohovat /dostanete doklad o záloze/, pak ho již nenabízím. Cena dle kvality od 10 do 12 tis. Kč


Preprava osôb letisko Viedeň

Preprava taxi na letisko . Každý deň obojsmerne. Super ceny