PRIDAŤ INZERÁT

Fotenie svatby, detí, oslavy

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Sobota, 20.7.2019
Ilja, Eliáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Elektrikár Bratislava a okolie-nonstop

Elektrikár Bratislava .Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .


Nová pracovná ponúka !

Zabehnutá obchodná firma prijme personalistu, 800,- EUR mesačne. Zn: Ihneď!


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Práca na doma - vkladanie reklám na webové stránky

Hľadáte prácu na doma? Perfektné, práve ste ju našli! Výborná práca na doma pre každého, kto chce vylepšiť svoj rodinný rozpočet. Pre dôchodcov, študentov, mamičky na MD, ale aj zamestnaných. Stačí len málo a záleží len na Vás. Postačujúce sú základné znalosti z práce na počítači a s internetom. Pracujete koľko chcete a kedy chcete. Pre bližšie info ma prosím kontaktujte mailom.