PRIDAŤ INZERÁT

Fotenie svatby, detí, oslavy

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Sobota, 16.11.2019
Agnesa

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zdravotná sestra

Hľadáme zdravotnú sestru do Domu seniorov v Hrnčiarovciach/Šelpiciach.Práca je na 2 zmeny. ( 12 hod ) Podmienkou je minimálne stredoškolské vzdelanie zdravotného zamerania. ( zdravotná sestra ) Ponúkame prácu v mladom dynamickom kolektíve, prémie do výšky 30% platu. Prax je výhodou, nie však podmienkou. Poskytujeme ubytovanie. V prípade záujmu zasielajte svoje životopisy


Predám čisto nové radiátory za výhodné ceny

Predám čisto nové radiátory značky KORADO, PURMO a kúpeľňové radiátory značky THERMAL TREND s 10 ročnou zárukou. Všetky typy a rozmery.


Ubytovanie v súkromí pod Chočskými vrchmi

Rozloha apartmánu predstavuje 107,26 m2. Ponúkame hosťom ubytovanie vo Valaskej Dubovej v troch izbách. V jednej samostatnej nepriechodnej izbe je manželská posteľ + posteľ = celkom 3 osoby. V druhej priechodnej izbe manželská posteľ + posteľ = 3 osoby. Možnosť 2 prísteliek. Max. kapacita 8 osôb. Apartmán je vybavený TV, internetom, satelitom. K dispozícii je plne zariadená kuchyňa vybavená sporákom s keramickou platňou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou, umývačkou riadu, kompletným kuchynským riadom. K dispozícii sú dve kúpeľne jedna s rohovou vaňou a dvoma umývadlami, druhá so sprchovacím kútom a WC. Ďalšie WC je samostatné. K dispozícii záhradné posedenie s lehátkami. Ubytovanie len 13 € osoba/noc. Ubytovanie počas Vianoc, Silvestra, Veľkej noci – cena dohodou.


* * * Prieskumy - práca na doma * * *

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá. Pre viac informácii píšte na formulár.