PRIDAŤ INZERÁT

Najnižšie ceny prepravy na letisko v SR

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


BRADÁČ SREDNÝ K+S

Nabízíme na prodej štěňata stredného bradáče k+s. Po špičkových rodičích, výborný exteriér a vyrovnané povahy. Štěňátka jsou odchována v rodinném prostředí - v bytě a na zahradě, s celodenní péčí, vhodná jako rodinný přítel, na výstavy i sport. Socializovaná, očkovaná, po dohodě možno i dovézt. Kupní smlouva, chovatelský servis a úprava srsti kdykoli v naší CHS samozřejmostí. Odběr srpen (august) 2014.


Penzion Danka

Ponúkame ubytovanie na Zemplínskej Šírave v obci Kaluža v prázdninovom dome pre 12 osôb, v 1x3,1x4,1x5 posteľových izbách, 2x kompletne vybavena kuchyňka, ďalej sprcha, 2xWC, 3xTV na izbach. Možnosť varenia guľašu a grilovania, kotlík, drevo, gril a uhlie je k dispozícii, zadarmo. Parkovanie vo dvore, zadarmo. Bazény vzdialene cca. 300m. Potraviny oproti. Cena do 30.6.2014 len 6,99 Eur/na osobu a noc, bez rezervačných poplatkov. Tel:0905 977 759


Obchodný zástupca

Hľadáme obchodných zástupcov, ktorí budú zastupovať web portál. Ide o predaj online služby a práca je vhodná aj na doma. Vítané sú vodcovské osobnosti, ktoré vo svojom okrese alebo kraji vybudujú vlastnú obchodnú skupinu, za ktorú budú zodpovedať. Viac informácií aj cez email.