PRIDAŤ INZERÁT

Diplomovky Prešov- Viazanie diplomových prác Prešov

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Sobota, 16.11.2019
Agnesa

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ubytovanie na novej chate na Duchonke

Prenajmem chatu na Duchonke, pri vodnej nádrži. Chate je plne vybavená, čistá, po rekonštrukcii, nový nábytok, pre 10 ôsob. Chata vhodná pre aktívny, al. pasívny oddych:rybolov, turistika, cyklotrasy, zbieranie húb. Od 7€.


AVICII+Autobusova doprava

Predam listok na AVICIIHO+Autobusova doprava z Ba do Viedne. Listok stal 89,99€ dam ho za 65€ je mozna aj dohoda.


Práca na doma

Chceš si privyrobiť pár hodinami roboty z domu peniaze podľa toho aký si šikovný/á. Ponúkam robotu 200€ a viac za týždeň, pracovná doba záleží od teba ale priemerne 2-3 hod. denne. Priemerný brigádnik si dokáže privyrobiť 200€ týždenne ale ak investuješ viacej času môžeš si zarobiť podstatne viacej až do výšky 1600€ mesačne. Všetko záleží od tvojho prístupu k robote. Naša firma sa zaoberá predajom, montážou a servisom filtrov. Tvoja úloha by bola administratívna práca pre našu firmu. Pre viac informácií mi napíš na mail. Hľadáme len serióznych, spoľahlivých a ochotných ľudí ktorí venuju čas svojej práci a budú ju robiť na plno.


Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

Zaregistrujte sa (od 16 rokov) odporučte stránku aj priateľom alebo ďalším ľuďom a zarobte si. Zaregistrovanie zdarma na tejto stránke: refundo.sk/?ref=137565