PRIDAŤ INZERÁT

Doučovanie matematiky a fyziky

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Sobota, 20.7.2019
Ilja, Eliáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Angličtina a slovenčina

Naučím angličtinu deti, študentov aj dospelých, doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov a učím aj slovenčinu cudzincov.


Brigáda v sklade a výrobe posiľňovacieho náčinia v BA

Ponúkame dlhodobú brigádu pre fyzicky zdatných a silných študentov v Bratislave Ide o pomocné manipulačné práce vo výrobe a v sklade posiľňovacích závaží a náčinia - prekladanie, balenie atď. Vyžadujeme fyzickú zdatnosť. Brigáda nieje vhodná pre ženy z dôvodu fyzickej náročnosti Ponúkame mzdu 4 e / hodina v čistom + stravný lístok v hodnote 2,5e bez príspevku brigádnika Záujemci píšte na e-mail. kde uvediete niečo o sebe. najlepšie aj s fotkou. Viac podrobností poskytneme na osobnom stretnut.


Apple Iphone 5s 64GB.. Samsung Galaxy S5 64GB

Zaoberáme sa predajom zbrusu novú originálnu telefóny tesnenie a balenie v krabici s 1 rok medzinárodná záruka s 3 mesiacov vrátiť politike priamo z výroby. Sme vzhľadom k našej promo a predávame za prijateľné ceny Apple iPhone 5 s 64 GB .....$400usd Samsung Galaxy S5 64GB .....$400usd Apple iPhone 5 64GB ........$350usd Máme loď medzinárodnej a dodať tovar na dosah ruky s 2 pracovných dní. Prepravné spoločnosti: UPS, DHL a FedEx kuriérskou služby. Prepravné Doba trvania: 48 hodín doručenie priamo k vašim dverám. kúpiť 2 dostanete 1 zdarma kúpiť 5 dostanete 2 zdarma Budeme radi čítať od zúčastnených zákazníkov pre nás pokračova


REhodinky (trieda AAA)

Páčia sa vám drahé značkové hodinky ako Breitling, Omega či Rolex ale nechcete na ne míňať tisíce Eur. a tak rozmýšľate nad napodobneninou teda Replikou no objednávať tovar z Európy USA alebo iných krajín je z niekoľkých dôvodov riskantne napr. - 1. - Tovar musíte zaplatiť vopred. 2. - Neviete či vám niečo príde. 3. - Poskytovanie údajov kreditnej karty sa vám môže vymstiť. 4. - Ako to bude so zárukou?? Mame pre vás riešenie objednajte si na nasej stránke. DOLEZITE – pre vstup na našu stránku je potrebne Heslo. Pre zaslanie Hesla nás kontaktujte na náš mail.